Ekibimiz

avukat meryem aksoy

Avukat Meryem Aksoy

Antalya’nın Gündoğmuş  ilçesinde dünyaya gelmiştir.

İlk ve orta öğrenimini Gündoğmuş’ta tamamlamıştır. Gündoğmuş Lisesi’ni birincilikle bitirip, 1997 yılında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmıştır. 2001 yılında lisans eğitimini tamamlamıştır.

Bir yıl devam eden avukatlık stajından sonra, Antalya’da avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır. 2003 yılından bu yana, avukatlık mesleğini severek yapmaya devam etmektedir.

avukat zeki aksoy

Avukat Sadık Zeki Aksoy

Antalya’nın Serik ilçesinde  dünyaya gelmiştir. İlk öğrenimini Antalya  Koleji’nde, orta öğrenimini Antalya Lisesi’nde tamamlamıştır.

1997 yılında,  Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Mimarlık Fakültesi’ni kazanmıştır. Burada bir süre lisans eğitimine devam etmiştir. Hukuk fakültesinde okuma isteği nedeniyle, mimarlık fakültesini bırakarak, Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini  tamamlamıştır.

Bir yıl devam eden avukatlık stajından ve askerlik görevinden sonra, 2004 yılında avukatlık mesleğine başlamıştır. Avukatlık mesleğini severek ve isteyerek en güzel şekilde ifa etmeye devam etmektedir.

İyi derecede İngilizce bilmektedir